Nieczynny do odwołania

NIECZYNNY DO ODWOŁANIA – napisał kiedyś jeden poeta, którego lubię. No więc udało się. Napisałem dla Was książkę „Koszerna metoda wychowawcza”. Zaproponowałem wspólne wydanie. Wy kupujecie w przedpłacie, ja wysyłam ją do Was jak tylko wydam.Zacznę od tego, że bardzo ale to BARDZO dziękuję tym, którzy chcieli zamówić książkę i zamówili. Niestety było Was za mało. Było Was w ogóle cholernie mało. Tym bardziej Wam dziękuję. Bardzo mi szkoda, myślałem (na podstawie licznych komentarzy, maili i innych sygnałów), że ta książka zostanie przyjęta dobrze. Myliłem się. Chyba większość „fanów” tej strony woli żarty na dwie linijki albo głupawe rysunki. Muszę to przyjąć do wiadomości. Co nie znaczy, że muszę to zaakceptować.

Wszystko to każe mi przemyśleć sprawę tego bloga. Chcę trochę odpocząć i zebrać myśli. Nie chcę tu rzucać żadnych ostatecznych słów. Powtórzę więc, że jestem:
NIECZYNNY DO ODWOŁANIA.

Miłych wakacji!

4 Replies to “Nieczynny do odwołania”

  1. Ojcze, od jakiegoś czasu na blogu bywam rzadziej, ale też chyba nie pisałeś równie regularnie co kilka lat temu. Pewnie właśnie z tego powodu ominęła mnie sprawa z książką. Może takich osób jest więcej? Dużo więcej.

    Może spróbujesz wydać książkę w sposób elektroniczny? Powinno być sporo taniej. Ja ją chętnie kupię.

  2. Pisanie bloga w dzisiejszych realiach jest dość ciężkim zadaniem. Nigdy nie wiesz czy wstrzelisz się w oczekiwania czytelników. Google, media społecznościowe też ograniczają zasięg i bez inwestycji ciężko będzie przebić się. Mimo wszystko podziwam Cię i życzę dużo wytrwałości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *