Mam to w bombce

Czy mam to w bombce, że zaniedbałem pranie brudów? Oczywiście, że nie. Jest mi wstyd. Za to ubraliśmy już choinkę. Tylko nie mówcie, że to za wcześnie. Na postpogańskie symbole na katolickie święta nigdy nie jest za wcześnie. Nawiasem mówiąc, jest na świecie pewna grupa ludzi, która po skończonym ubieraniu choinki przygląda się jej i widząc jaka jest piękna, myśli sobie: Ja pitolę, ile będzie roboty z rozbieraniem tego! Mam wątpliwą przyjemność zaliczania się do tej grupy.

Wiecie, co jest droższe od parkietu? I równie trudne do zdobycia? Narty biegowe. Już drugi sezon zasadzam się na zakup używek dla moich człekokształtnych. I odbijam się od zaporowych cen lub nieuczciwych sprzedawców. Jeśli ktoś z Was ma na sprzedaż biegówki dziecięce, to … Zadajcie sobie pytanie, czy dobrze się Wam patrzy w lustro? Parkieciarzom patrzy się dobrze. I w lustro i w nasze oczy, gdy mówią, cena wzrosła o 20% a w ogóle to dostawa możliwa na kwiecień. I co nam Pan zrobi?

Miły Młody Człowiek miał pobierany materiał genetyczny z nosa. Zniósł to dzielnie, ale stwierdził potem, że to było bolesne. Dziwne. Na b. podobnych działaniach z użyciem własnego palca wskazującego spędza przecież długie kwadranse.

Czy mogę pogłaskać tego psa? Nie bardzo. Dlaczego? Bo on tego nie lubi i może pani okazać. Jak okazać? Zębami. Mnie? Mnie na pewno nie. No nie wiem, ja na miejscu pani bym nie próbował. I złapie mnie? Być może. Nie podoba mi się to. Jestem oburzona. Chyba zadzwonię na policję.

Halo!, policja? Proszę przyjechać na Facebooka. Resztę zachęcam do zakupu książki.

Kupujcie Koszerną metodę wychowawczą!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *