Królewski exit

Królewskim exitem kolejny odcinek prania brudów czas zacząć. Zrobiłem pranie. Nie ,nie pierwsze w tym roku.  Trzecie w tym tygodniu. Niestety zafarbowałem bluzę Oleńki. Pierwszy raz w tym roku. Królowa Matka jednak się zeźliła i od słowa do słowa doszliśmy do groźby exitu. U Was też groźba rozwodu jest jedną z częstszych gróźb nierealizowanych?

Nie wiem dlaczego, mi się skojarzyło z powyższym, ale trudno. Byliśmy z Królową Matką w teatrze. To było piękne.  Coś jak Netflix tylko na żywo. Nie da się przewinąć i przeskoczyć na inne medium. Trzeba być tu i teraz. Musicie kiedyś spróbować.

Miły Młody Człowiek kupuje masowo brań. Na szczęście to Nerfy. Choć wczoraj miał też zapytanie, ile kosztuje snajperka. Oleńka znalazła jakiś artykuł, z którego wynikało, że amerykańska armia kupiła pewną liczbę nowoczesnych snajperek za ileś tam milionów. Z podzielenia tych dwóch liczb wyszła nam cena jednostkowa. Było to około 20 tysięcy dolarów amerykańskich. Dość drogo jak na mój gust. Tym bardziej, że to hurt. No ale pewnie taka snajperka sama jeździ, sama strzela, sama się czyści i sama chodzi po powrocie do kraju na protesty antywojenne. Choć przyznam, że nadal wydaje mi się to dość drogo. Czy jest tu ktoś, kto może się wypowiedzieć w tej sprawie. Kompetentnie?

Coś ciekawego na temat seksu ma do powiedzenia Miły Młody Człowiek. „Uważam, że o tym można w filmach ewentualnie mówić, ale nie pokazywać na Boga, bo to jest obrzydliwe!”

Skoro przy nim jesteśmy. „Nienawidzę Cię” powiedział Miły Młody Człowiek do mnie, gdy mu nie pozwoliłem na dodatkowe granie. I zaraz dodał „A ja cię kocham”. Bo tak mu na te jego „nienawidzęCięJesteśNajgroszymOjcemŚwiata” hasztagi odpowiadam. Tym razem zgapiłem się, bo rozwieszałem pranie no i przytomny chłopak sam za mnie dokończył.

Kochajcie się zatem. Bardzo. Mocno.

Czy wiecie, że liczba egzemplarzy „Koszernej Metody Wychowawczej” spadła do 888. Ósemka jest magiczna- wiadomo. Położona wertykalnie staje się nieskończonością. A trzy ósmki to już czar… Niemniej mam nadzieję, że ktoś okrutny tę piękną symetrię zepsuje. Po cichu liczę na dojście do 666  jeszcze przed świętami;-)

Zamów Koszerną metodę wychowawczą!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *