Hajs się nie zgadza

💰Miły Młody Człowiek zgubił w szkole portfel z równowartościa jego niemal rocznego kieszonkowego.  Dlaczego? Bo grał w piłkę, portfel obciążał mu kieszeń, więc położył go za słupkiem bramki. Dlaczego zabrał do szkoły wszystkie swoje oszczędności? Chciał zrobić wrażenie na koleżankach. Dwie stówki z mocnym hakiem to nie jest wygórowana cena za lekcję, iż robienie wrażenie na kobietach za pomocą pieniędzy jest kosztowne.

🌲Kontynuując temat hajsu, który się nie zgadza, muszę przyznać, że w wyniku wpuszczenia do naszego domu parkietowego partacza, będziemy lżejsi o jakieś 20 tysi. To jest dla nas i dla Was nauczka – jeśli jakiś fachowiec mówi wam nieśmiertelny tekst „Będzie pan zadowolony”, należy odbezpieczać broń. Chociaż nie – lepiej strzelać bez ostrzeżenia. Następnym razem tak zrobię. Jodełka francuska mi świadkiem.

🏍🛩🏝Twórcom nowego Bonda hajs się chyba zgadza, bo uderzyliśmy na niego całą rodziną. Bilety jak bilety. Jestem świadomy, że wychodzę ze swojej strefy komfortu to jest kina studyjnego, do którego wielkie korporacje Jamesa nie wpuszczają. Natomiast dokładnie drugie tyle zostawiliśmy za popcorn i colę dla dwóch osób.  Kiedy popcorn zrobił się droższy od obiadu? Musiałem coś przeoczyć. Co gorsza na koniec filmu nie zgadzał nam się bilans bohaterów. Gdzie nasze ” James Bond powróci w następnym odcinku”? 90% filmu było super. Finał bym jeszcze przepracował. Nie wkłada się na spód popcornu z karmelem kawałka sushi, albo schabowego.

👀Koszerna Metoda Wychowawcza, kosztuje tylko 19,90. To moim zdaniem niezbyt wiele za kupę śmiechu i parę sensownych rad, do których doszedłem sam. Rozumiem, że niektórych wąż gryzie po palcach. Szanuję to.  Do mojej kieszeni też wpada. Dlatego dam Wam jedną darmową radę prosto z tej książki. Chcesz się dowiedzieć, co słychać u dziecka do lat 10? Zabierz je na lody. Chcesz trochę wniknąć w świat nastolatki? Weź ją gdzieś odwieź z kumpelkami. Na przykład na jakieś urodziny, dodatkowe, cokolwiek. Na początku będą onieśmielone, potem się roztrajkoczą. Nie pomne na ostrzeżenia Twojej córki: „Ej, dziewczyny, mój tata tego słucha”. Zyskasz dużo ciekawej wiedzy. Dużo.

Zamów Koszerną metodę wychowawczą!

Bądźcie dzielni w tym tygodniu. Przynajmniej tak bardzo, jak w poprzednich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *