Na karnym jeżyku oskarżonych

Proszę wstać, kiedy sąd mówi do oskarżonego. Czy oskarżony przyznaje się do zarzucanych mu czynów?; to jest do wielokrotnego plucia i lżenia swoich rodziców słowami mama-kupa i tata-kupa? Czy oskarżony przyznaje się, że poddawał swoich bliskich torturze odbierania snu poprzez szarpanie, wkładanie palców w oczy, uszy, nos oraz gryzienie? Czy oskarżony zdaje sobie sprawę, że są to praktyki nielegalne i w każdym cywilizowanym kraju uważane za nieludzkie?

Matka oskarżonego zeznała, że w nocy z piątku na sobotę oskarżony wielokrotnie i uporczywie wyłączał matce oskarżonego telewizor; a następnego dnia podczas ważnego dla matki oskarżonego spotkania towarzyskiego, w którym uczestniczył przełożony matki oskarżonego, oskarżony wpadł do pomieszczenia typu salon (który uprzednio zdewastował marząc ściany kredkami świecowymi) z opuszczonymi spodniami oraz majtkami krzycząc głośno „DZIEŃ DOBRY KUPO?”

Ojciec oskarżonego złożył w sądzie jako dowód protokół zniszczenia mienia to jest komputera służbowego, który oskarżony zalał napojem chłodzącym z dużą ilością cukru twierdząc, że sprzęt był spragniony i oskarżony chciał go napoić. Czy oskarżony chce wysokiemu sądowi wmówić, że nie wie, że komputer nie może być spragniony? Czy oskarżony przyznaje się do odpowiedzialności za rysy oraz wgniecenia na samochodzie powódki i powoda? Czy młotek, którym wyżej opisane wgniecenia i rysy zostały wykonane, jest  nadal w posiadaniu oskarżonego? Niech oskarżony odda młotek konwojentowi.

Przywołuję oskarżonego do porządku. Niech oskarżony przestanie płakać. Niech oskarżony wyjmie paluchy z nosa, bo to jest obrzydliwe. Niech oskarżony tego NIE ZJADA! FUJ!!! Sąd zarządza 15 minut przerwy!

(po przerwie)
Proszę wstać. Sąd ogłosi wyrok. Sąd uznaje oskarżonego winnym większości czynów, o które oskarżony jest oskarżony. Proszę, aby oskarżony nie wytykał języka. To nie polepszy sytuacji skazanego. Skazanego bo niniejszym, na mocy danego mi prawa, skazuję oskarżonego na kilkanaście lat ciężkiego rodzicielstwa. Wyrok zostaje zawieszony do czasu, aż skazany osiągnie pełnoletność, zdolność kredytową i stałą pracę. Może być na śmieciówce. Od wyroku nie przysługuje oskarżonemu odwołanie. W żadnym trybie. Zamykam rozprawę!Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *